Sponzori

Dňa 25.11. 2023 sa konal v Skalici prvý pretek  XXVI. ročníka ZZLK  za finančnej pomoci Mesta Skalica, Kvarteto o.z. / Schaeffler, Protherm, Vaillant group, Didaktik / a spoločnosti PK Partner. Bol to pretek stopársky, zúčastnilo sa 25 pretekárov z rôznych častí Slovenska od Považia, cez Bratislavu, Pezinok, Záhorie a Skalicu. Súťažilo sa v troch kategóriach, podľa skúšobného poriadku BH-VT, IGP1 a SVV1.

V kategórii BH-VT bolo 13 pretekárov. Víťazom kategórie bola Dáša Chvalniková so psom Timo, druhá bola Zuzana Pavlíková so psom Boston a tretí sa umiestnil Ivan Pochyly som psom Diego.

V kategórii IGP1  bolo 7 pretekárov, víťazom bol Jozef Baran so psom Bentley, druhý bol Martin Mach so psom CHICO a tretí bol náš Anton Hujsa so psom Nino.

V kategórii SVV1 bol víťaz Peter Slugen so sučkou Fabi, druhá bola Petra Matušíková so sučkou Corona a tretí bol Mgr. Ján Babec so sučkou Alexandra.

Náš skúsený Anton Hujsa v stope so psom Nino podal výborný výkon za ktorý dostal najviac bodov 99 zo 100 možných. V poslušnosti sa nevyhli drobným chybám ale i tretie miesto je veľmi pekné.

Naša mladá, nádejná Anna Kojšová so psom Gawin začala výborne, postupne prišla na oboch nervozita a obsadili dvanáste miesto. Verím, že ak sa obaja vysúťažia a získajú väčšiu skúsenosť, majú pred sebou peknú budúcnosť.

Na záver poďakovanie všetkým, ktorý nás podporujú Mestu Skalica, Kvarteto o.z. / Schaeffler, Protherm, Vaillant group, Didaktik / a spoločnosti PK Partner, našim členom. Pravidelne organizovať 26-krát ZZLK je krásne ale aj náročné.

Mgr. Ján Vašečka a členovia KK Skalica.

Odkaz do foto galérie tu : https://kkskalica.sk/index.php/fotogaleria/category/7-zzlk-26

 

Copyright © 2024 KK Skalica. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect