Sponzori

Kynologický klub Skalica pozýva všetkých priaznivcov športovej kynológie už po 26. krát na Záhorácku zimnú ligu kynológie /ZZLK/

XXVI. ročník ZZLK sa bude konať dňa 25. 11. 2023 za podpory mesta Skalica, Kvarteta o.z./ Schaeffler, Protherm, Vaillant group, Didaktik/ a spoločnosti PK Partner.

Bude to stopársky pretek, ktorý sa skladá z dvoch disciplín stopa a poslušnosť u kategórie SVV1 a IGP1, u kategórie BH/VT sa bude posudzovať len poslušnosť.  Začiatok je o 8,00 hodine. Pretekať sa bude v novom areály KK Skalica, ktorý sa nachádza nad Krivými Kútami za solárnymi panelmi. Posudzovať ho budú uznávaní rozhodcovia  p. Viliam Ružička a Rastislav Vladovič.

 Očakávame účasť pretekárov z celého Slovenska.  XXVI. ročník ZZLK bude pokračovať 16.12. 2023 obranárskym pretekom v KK Gbely. Druhá časť bude pokračovať v roku 2024. Stopársky pretek bude 13. 1. 2024 KK Závod a záverečný obranársky pretek  s celkovým vyhodnotením, ktorý bude 24. 2.  2024 KK Smolinské.

Propozície XXVI. Roč. ZZLK nájdete tu: Propozície 


 
Ďalej KK Skalica pozýva všetkých majiteľov psov do svojho nového areálu - za solárnymi panelmi nad Krivými Kútami. Každú nedeľu poriada od 8:00 hodiny výcvik psov a agility.
Tešíme sa na Vašu účasť.
Členovia KK Skalica.
S pozdravom Mgr. Ján Vašečka, predseda KK Skalica        

Copyright © 2024 KK Skalica. All Right Reserved.
Powered By Joomla Perfect